Test wiedzy ESET

 

Chodzi Ci po głowie szkolenie z rozwiązań ESET?

Świetnie! Rozwiąż krótki test i sprawdź jak dużo wiesz nt. programów ESET dla firm i czego jeszcze możesz się nauczyć podczas naszych szkoleń. Wynik testu prześlemy do Ciebie na wskazany adres mailowy. Skontaktuje się z Tobą także nasz doradca ds. szkoleń, by odpowiedzieć na ewentualne pytania i wątpliwości odnośnie samego szkolenia.

 


 

warning
warning
warning
warning
warning
warning
warning
warning
warning
warning

 
Będzie nam miło, jeżeli się przedstawisz

warning
warning
warning
warning

* - pola wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji środkami komunikacji elektronicznej zawierających informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U.2017.1219) od DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15.

warning

Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących i/lub wiadomości SMS inicjowanych przez DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15 w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1907).

warning
Sprawdź kto będzie administratorem Twoich danych (więcej)

Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. W przypadku generowania wersji testowej lub zakupu, podane wyżej dane będą przetwarzane przez producenta wybranego rozwiązania: Barracuda (USA), DESlock (UK), ESET (Słowacja), Microsoft (USA), Pearson VUE (USA), Peoplecert (Cypr), Proget (Polska), Safetica (Czechy), Stormshield (Francja), StorageCraft (USA), WinMagic (Kanada). Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia ("Prawo do zapomnienia"), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl. Dodatkowe informacje znajdują się w www.dagma.com.pl/O-nas/Prywatnosc.